Adótanácsadó gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A LeitnerLeitner Közép- és Délkelet-Európa egyik vezető adószakértői, könyvvizsgálói és pénzügyi tanácsadó cége. Több mint 60 éves tapasztalattal rendelkeznek az összes piaci szereplő támogatásában és tanácsadásában.

Adótanácsadó gyakornok

Feladatok

  • Rendszeres compliance feladatok – első sorban áfa-kalkulációk és bevallástervezetek előkészítése
  • Közreműködés egyéb adózási feladatokban (termékdíj/EPR, iparűzési adó és más bejelentések, bevallások, kérelmek, adatszolgáltatások, levelek, szakmai anyagok stb. előkészítése)

Amit kínálunk

  • Valódi szakmai tudás, amit a terület legjobbjaitól szerezhetsz meg
  • Komoly karrierút lehetősége akár a hazai piacon, akár külföldön
  • Nívós szakmai és színes céges rendezvényeken való részvétel
  • Több adónem, széles ismeretek megszerzésének lehetősége
  • Idegen nyelvi munkavégzés, nemzetközi ügyfélkör
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Br. 1875 Ft-os gyakornoki órabér

Munkaidő

  • Havi 2 - 2,5 hét munkavégzés, koncentráltan minden hónap 5 – 22. napja között, 30 – 35 óra/héttel számolva

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, preferáltan gazdasági vagy jogi területen
  • Magabiztos angol és legalább alapszintű német nyelvismeret
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló elemzési képesség
  • Logikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igénye
  • Nyitottság a munkára és az új ismeretek megszerzésére

Előnyök

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Elhivatottság

Munkavégzés helye

Budapest II.

Budapest