ADÓÜGYI MUNKATÁRS (Budapest)

2021. szeptember 1-jén a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. több évtizedes szakmai hagyományokat megtartva, öt közműcég egyesülésével, az európai városüzemeltetésben széles körben elterjedt és bevált, úgynevezett Stadtwerke-modell szerint megkezdte működését. Az új fővárosi közműcég integrált közszolgáltatási tevékenységei: távfűtés, hulladékgazdálkodás, köztisztaság, kertészet, temetkezés, kéményseprés. Legyél részese a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. sikereiben, a környezettudatosabb gondolkodás és a fenntartható nagyvárosi élet megvalósításában!

Csatlakozz a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt.

számviteli és adózási főosztályához, várjuk jelentkezésedet

ADÓÜGYI MUNKATÁRS

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • adók számítása, bevallások, önellenőrzések elkészítése és benyújtása
  • közreműködés az áfa-egyeztetésben
  • főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése, az eltérések tisztázása
  • közreműködés a havi zárási munkákban, adókalkulációk (TAO, IPA, IFA, cégautó adó, innovációs járulék, stb.) készítése
  • adatszolgáltatás a beszámoló és az üzleti terv elkészítéséhez
  • részvétel az éves audit és adóellenőrzések lebonyolításában
  • beérkező szállítói számlák, alapbizonylatok szakterületi ellenőrzése
  • belső előírások aktualizálása
  • kapcsolattartás az adóhatóságokkal
  • adózással kapcsolatos jogszabályok és jogértelmezések folyamatos nyomon követése
  • eseti szerződések véleményezése adózási, pénzügyi szempontból
  • pénzügyi szakértőként részvétel a közbeszerzési eljárások elbírálásában
  • társosztályok adószakmai támogatása

Amit kérünk:

  • érettségi és vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség vagy adótanácsadói végzettség
  • hasonló területen szerzett legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • naprakész pénzügyi, számviteli és adózási ismeretek
  • magas szintű számítógépes ismeretek (elsődlegesen World és Excel)
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás, proaktivitás, csapatszellem
  • terhelhetőség, szabálykövetés, határidők betartása

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség, képzések
  • kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • ingyenes üzemorvosi szolgáltatás
  • üdülési lehetőség a Társaság üdülőiben
  • kedvezményes céges flottacsomag mobiltelefon-előfizetésre

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre.

Budapest