ADÓÜGYI MUNKATÁRS (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Adózási területen szerzett tapasztalattal rendelkező, agilis munkatársat keresünk heti 40 órás munkavégzésre.

ADÓÜGYI MUNKATÁRS

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

  • a Társaság adóbevallásainak, önellenőrzéseinek határidőre történő elkészítése és benyújtása,
  • adókalkulációk készítése,
  • adófolyószámlák nyomon követése,
  • főkönyv, analitika és adófolyószámla egyeztetése,
  • adójogszabályok változásainak nyomon követése,
  • belső adótanácsadás, állásfoglalások, iránymutatások, tájékoztatások kidolgozása,
  • számlák, szerződések felülvizsgálata adózási szempontból,
  • transzferár-nyilvántartás vezetése,
  • a Társaság képviselete az adóhatósági ellenőrzésekben.

Számunkra az ideális jelölt

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat adózási területen,
  • adójogszabályok naprakész ismerete, különösen a TAO, ÁFA és helyi adók területén,
  • MS Office biztos használata,
  • jó kommunikációs- és együttműködési készség,
  • önálló munkavégzés,
  • precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó készség.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség,
  • könyvelői tapasztalat,
  • adótanácsadói képesítés.

Amit kínálunk

  • összetett, változatos szakmai feladatok,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest Asztalos Sándor út

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest