Adózási munkatárs - vállalati oldalon (Budapest)

Magyar tulajdonosi hátterű disztribúcióval foglalkozó partnerünk stabil, családias hangulatú csapatába keresünk új kollégát ADÓZÁSI MUNKATTÁRS pozícióba.

Adózási munkatárs - vállalati oldalon

Feladatok

  • Az adóhatóságokkal elszámolandó adók, és egyéb kötelezettségek megállapítása, a bevallások és adatszolgáltatások elkészítése, könyvelése, részvétel a havi és éves zárási munkálatokban
  • Szerződések véleményezése
  • Közreműködés adó- és könyvvizsgálatban, hatósági ellenőrzésekben
  • Mindazon törvényi, illetve belső szabályozásból eredő feladatok ellátása, amelyek a fenti pontokban meghatározott feladatok végrehajtásához elengedhetetlenek és biztosítják a társaság törvényi előírásoknak, valamint a tulajdonosi elvárásoknak megfelelő működését.

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és mérlegképes könyvelő képesítés
  • Adótanácsadói vagy adószakértői/okleveles adószakértői felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év adózás terén szerzett szakmai gyakorlat lehetőleg multinacionális cégnél
  • SAP, Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol/német nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + SZÉP kártya + élet- és balesetbiztosítás)
  • Bejárás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres képzési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat biztosítása (Ecseri úttól)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest