Agrárközgazdász, ágazatvezető (Kisbér)

800 ha szántóterületű, biogazdasági tevékenységet végző, német piacra termelő cégcsoport (bio szántóföldi növénytermesztés, 5000 férőhelyes sertéshizlalda, biogáz üzem, lovarda) keres ezen üzletágak vezetésére agrárközgazdászt.

Agrárközgazdász, ágazatvezető

Feladatok

  • az ágazat irányítása, a munkafolyamatok szervezése
  • beszerzések, értékesítések intézése, koordinálása
  • biotermék kereskedelem ill. bérmunka és bér(termény)szállítási tevékenység beindítása
  • a közeljövőben megvalósuló félkész/kész biotermékeket gyártó egység irányítása
  • kapcsolattartás a kivitelezésnél érintett külső szervezetekkel, hatóságokkal
  • rendszeres írásos riportok készítése

Elvárások

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű használata
  • csapatszellem, rugalmasság, precizitás, pontosság
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • biomezőgazdasági tapasztalat
  • külkereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, érdekes feladatokat egy dinamikusan fejlődő cégcsoportban, amely élenjáró a körkörös gazdálkodás teré

Munkavégzés helye