AJÁNLATADÓ MÉRNÖK (Fejér megye)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

(16-0504)

pozícióba.

Feladatok

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélpanaszok kezelése, ügyfélelégedettség növelése,
  • Árajánlatkérések feldolgozása, árajánlatok kidolgozása, műszaki szakértés,
  • Alkatrészek beméretezése és kiválasztása,
  • Személyes találkozókon és konferenciákon való részvétel,
  • A gyár különböző osztályaival való együttműködés,
  • Az értékesítés támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, vegyészmérnök,kohómérnök, anyagmérnök, műszaki menedzser),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Gyártócégnél, ajánlatadás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Cafeteria, éves bónusz, bejárási támogatás,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye

Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 16-0504-as referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu