Alállomási kivitelezés irányító (Magyarország)

Alállomási kivitelezés irányító

Feladatok

  • A szakmai feladat részfeladatokra bontása, feladatok delegálása. A projektben felhasznált erőforrások beszerzési igényének specifikálása. Projekt anyagok, gépek, berendezések, szolgáltatások, beszerzésének elindítása.
  • A szakmai feladathoz kapcsolódó előkészítő és befejező tevékenységek végzése.
  • A szakterületre vonatkozó szabványok, jogszabályok alkalmazása a munkaterületen.
  • Dokumentálás, jegyzőkönyv készítés a projektekhez kapcsolódóan az aktuális szabályrendszereknek megfelelően.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú iskolai végzettség vagy OKJ szakképzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Feladatorientáltság
  • Rugalmas hozzáállás

Előny

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Versenyképes bér
  • 13. havi fizetés
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (cafeteria)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Egészségügyi szolgáltatások a Medicover klinikáin
  • Évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Áramdíj kedvezmény
  • Lakhatási támogatás lehetősége
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, sportkörök)

Munkavégzés helye

országos, változó