Alapanyagrendszer-kezelő (Miskolc)

A vállalat kültéri alapanyag-feladó rendszerének kezelése

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod megyei gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

ALAPANYAGRENDSZER-KEZELŐ

Feladatok:

  • A vállalat kültéri alapanyag-feladó rendszerének kezelése
  • Részben fizikai, részben kezelési feladatok ellátása
  • Esetleges dugulások elhárítása
  • Gyártó berendezések tisztítása
  • Kinti munkavégzés

Elvárások:

  • Alapfokú/Középfokú/műszaki végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • targoncavezetői engedély

Előny:

  • Rakodó/ emelőgép kezelő (daru, mobil szerelőkosár)

Munkaidő

  • 4 műszakos munkarend

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • Bónusz
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kiemelkedő cafeteria
  • utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.

Miskolc