Alapanyagrendszer-kezelő (Alsózsolca)

Cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Alapanyagrendszer-kezelő munkatársakat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Alapanyagrendszer-kezelő munkatársakat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Alapanyagrendszer-kezelő munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A vállalat kültéri alapanyag-feladó rendszerének kezelése
  • Részben fizikai, részben kezelési feladatok ellátása
  • Esetleges dugulások elhárítása
  • Gyártó berendezések tisztítása
  • Kinti munkavégzés

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú/műszaki végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Rakodó/ emelőgép kezelő (daru, mobil szerelőkosár) /targoncavezető engedély

Amint kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Adható BÓNUSZ a bruttó alapbérének 10%-a (bizonyos kritériumoknak való megfelelés esetén, pl. munkavédelmi előírások betartása)
  • Nettó éves 450.000,- Ft. Cafeteria (havi nettó 37.500,- Ft SZÉP kártyára való utalás) – MÁR A BELÉPÉS NAPJÁTÓL
  • Munkaruha / munkavédelmi ruha biztosítása
  • Munkába járási támogatás (saját személygépkocsi használatával 15 Ft/ km; helyi és helyközi bérlet 100 %-át megtérítjük)

Alsózsolca