Alkalmazás üzemeltető (Budapest)

Alkalmazás üzemeltető

Alkalmazás üzemeltető Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐpozícióba keres szakembert budapesti lokációval

Főbb feladatok:

  • a felhasználók távoli támogatása üzleti és IT kérdésekben
  • igény/hiba és a prioritás besorolásokról való döntésaz alkalmazáshoz kapcsolódó L2 besorolású hibák esetén azonnali megoldás nyújtásaa továbbadott jegyek esetében az SLA-n belüli megoldás biztosításaaz alkalmazás üzemeltethetőségének műszaki megoldásainak a biztosítása a tervezés és fejlesztés soránaz alkalmazásüzemeltetési és Service Desk kézikönyv frissen tartásaa változások tesztelésében való részvétela rendszerek zárási folyamatainak menedzseléseriportok, lekérdezések írása és futtatása Oracle és SQL környezetben

Amit várunk:

  • Oracle/MS-SQL ismeretSQL nyelv ismerete
  • 3 év Alkalmazás üzemeltetői tapasztalat
  • 3 év Linux és Windows szerver üzemeltetői tapasztalat
  • Tomcat / Jboss ismeretConfluence / JIRA felhasználó szintű ismeret

Amit kínálunk:

  • telefon laptop
  • próbaidő lejárata után önkéntes nyugdíjbiztosítás
  • próbaidő lejárata után életbiztosítás
  • További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment

Munkavégzés helye

BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Budapest