Alkalmazás üzemeltető (frontend és middleware) (Budapest)

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünkhöz keresünk alkalmazás üzemeltetőt.

Alkalmazás üzemeltető (frontend és middleware)

Feladatok

  • web és middleware rétegén futó alkalmazások, szolgáltatások napi üzemeltetése, monitorozása
  • éles és teszt rendszerekben történő alkalmazás verzió frissítések üzemeltetési oldali előkészítése, végrehajtása, ellenőrzése
  • hibabejelentések készítése, kezelése, hibák javítása és együttműködés társosztályokkal a hibaelhárítás során
  • üzemeltetési dokumentációk és nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
  • automatizált folyamatok kiépítése és optimalizálása

Követelmények

  • legalább 2-3 éves frontend és/vagy middleware üzemeltetői tapasztalat
  • tapasztalat web- és alkalmazásszerverekkel (pl. TomCat, WildFly, IIS, Liferay) és az MQ technológiák területén
  • SQL tudás
  • script nyelvek használata (pl. Powershell, Bash)
  • kommunikációs protokollok ismerete (TCP/IP, HTTPS, SOAP)
  • analitikus gondolkodás, megbízhatóság, precizitás, folyamatos fejlődésre való törekvés

Előnyt jelent:

  • tapasztalat biztosítói, vagy pénzintézeti rendszerek üzemeltetésében
  • magas rendelkezésre állású rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • webmethods üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • balesetbiztosítás
  • céges laptop, mobiltelefon
  • home office lehetőség
  • szakmai kihívások, előrelépési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest