Alkatrész értékesítési menedzser (Export területre) (Pest megye)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Alkatrész értékesítési menedzser (Export területre)

Feladatok:

  • Szükséges alkatrészek nagykereskedelmi értékesítése az EXPORT csapatban;
  • Meglévő partnerkapcsolatok menedzselése, új partnerek felkutatása;
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Konkurenselemzés és a piac teljes feltérképezése;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny);
  • Hasonló munkakörben (műszaki értékesítésben) szerezett legalább 2-3 éves tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű, aktív ANGOL nyelvtudás;
  • Műszaki beállítottság;
  • Határozott, önálló fellépés;
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség.

Munkavégzés helye: Pest megye déli része