Alkatrészellátási asszisztens (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő, nagy múltú intralogisztikával foglalkozó gyfelünk részére értékbecslőt keresünk.

Alkatrészellátási asszisztens

Feladatok

  •          vállalat alkatrész ellátásának menedzselése: beszerzés, adminisztráció, elosztás

  •          alkatrész adatbázis karbantartása

  •          alkatrész megrendelések lebonyolítása

  •          készletgazdálkodás

  •          alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk ügyintézése

  •          társosztályokkal való együttműködés a professzionális ügyfél kiszolgálás érdekében

Követelmények

felsőfokú végzettség

gépjármű vagy gépészeti területen szerzett műszaki tapasztalat

készletgazdálkodási rendszerben szerzett tapasztalat

angol és/vagy német középszintű nyelvismeret (használata szóban és írásban)

önálló, precíz, kitartó és megbízható munkavégzés

jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

szakmai fejlődés lehetősége

változatos és kihívásokkal teli feladatok

csapatszellem

versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy