Alkatrészellátási asszisztens (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő, nagy múltú intralogisztikával foglalkozó ügyfelünk részére értékbecslőt keresünk.

Alkatrészellátási asszisztens

Feladatok

  • vállalat alkatrész ellátásának menedzselése: beszerzés, adminisztráció, elosztás
  • alkatrész adatbázis karbantartása
  • alkatrész megrendelések lebonyolítása
  • készletgazdálkodás
  • alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk ügyintézése
  • társosztályokkal való együttműködés a professzionális ügyfél kiszolgálás érdekében

Követelmények

  • minimum középfokú végzettség
  • gépjármű vagy gépészeti területen szerzett műszaki tapasztalat
  • készletgazdálkodási rendszerben szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német középszintű nyelvismeret (használata szóban és írásban)
  • önálló, precíz, kitartó és megbízható munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége
  • változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • csapatszellem
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy