Alkusz / bróker (Magyarország)

Alkusz cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Alkusz / bróker

Elvárások:

Felsőfokú végzettséggel rendelkezel, Biztosításközvetítői hatósági vizsgád van, Leérettségiztél és szívesen tovább képeznéd magad, Örömmel foglalkozol emberekkel, Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz, Érdekel a pénzügyek világa

Feladatok:

A pénzpiac legjobbjai a partnereink, legyen szó biztosításról, hitelről, privát banki szolgáltatásról, adózásról, pályázatról, energia hatékonyságról, pénztárakról stb., Rendkívül széles termékpalettával rendelkezünk., Nemzetközi piacon is érdekeltek vagyunk., A munkavégzéshez kiemelkedő munkakörülményeket biztosítunk., Folyamatos képzéseink biztosítják a naprakész tudást., Egymást támogató csapatunk gondoskodik a jó munkahelyi légkörről., Vállalkozói jogviszony, kötetlen munkaidő, magas kereseti lehetőség., Transzparens működés, biztonság, bizalom, kiszámíthatóság, innováció, , Egy társaság csak olyan mértékben lehet sikeres, mint a mögötte álló emberek., Ezért keressük a legjobb értékesítő munkatársakat!, Dolgozz velünk, legyél tagja egy sikeres alkusz csapatnak!