Állami halőr (Budapest)

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal

a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. tv. 83. § (1) bek. alapján

pályázatot hirdet

Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Mezőgazdasági Genetikai Erőforrások Igazgatósága Agrárgazdálkodás Felügyeleti Osztály

Állami halőr

munkakör betöltésére.

A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama:

határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1143 Budapest, Tábornok utca 2.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

A halgazdálkodásról és a hal védelméről szóló 2013. évi CII. Törvény alapján: a halászati és a horgászati tevékenység jogszerűségének ellenőrzése, a hal és haltermék származásának ellenőrzése az élelmiszerlánc minden szakaszában, a halgazdálkodásra jogosultak halgazdálkodási tevékenységének ellenőrzése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         Magyar állampolgárság,

•         Cselekvőképesség,

•         Büntetlen előélet,

•         Főiskola, agrár vagy rendészeti végzettség,

•         Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

•         B kategóriás jogosítvány,

•         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

•         Főiskola, halászati, halgazdálkodási szakmérnök végzettség

•         Rendészeti vagy halőri gyakorlat - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

•         BE vagy C típusú jogosítvány

•         Szolgálati kutya alkalmazásában való jártasság

•         Szolgálati célú kishajó vezetői képesítés

•         Hivatásos halőri képesítés

•         Közigazgatási/hatósági gyakorlat

Elvárt kompetenciák:

•         Csapatmunka, együttműködés

•         Felelősségvállalás

•         Precizitás

•         Jó szintű Kommunikációs készség

•         Stressztűrés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         Szakmai önéletrajz

•         Iskolai végzettséget tanúsító iratok másolata

•         Motivációs levél

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 18.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Elektronikus úton Csizmadia Dávid részére a [email protected] E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. március 21.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázat megküldése során az e-mail tárgyában kérjük, jelölje meg a megpályázni kívánt munkakört: Állami halőr. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Markella Krisztián nyújt a [email protected] címen vagy a +36/30/016-7715 telefonszámon.

Budapest