Alsós tanító munkakör betöltésére munkatársat keresünk (Budapest) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Alsós tanító munkakör betöltésére munkatársat keresünk (Budapest)

Feladatok

  • Tanrend szerint tanítja, oktatja, fejleszti, neveli az általános iskola diákjait
  • Értékeli a tanulási teljesítményt és az órai munkát
  • Megszervezi és vezeti a különféle tanulmányi és szabadidős programokat.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • főiskolai tanítói végzettség

Elvárt kompetenciák: Az iskolai nevelés, tanítás szakmai szabályainak magas szintű ismerete és alkalmazása, gyermekközpontúság, csapatmunka, igényesség, segítőkészség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata,
  • motivációs levél

Előnyök

  • Tanítóként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerint.

Leírás

Megbízónk vezetője, működtetője pályázatot hirdet Alsós tanító munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest