Alternatív befektetési gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A világ legnagyobb vagyonkezelőjeként és a pénzügyi technológiák vezető szolgáltatójaként a BlackRock célja, hogy egyre több embernek segítsen a pénzügyi jólét megtapasztalásában. Az 1988-ban alapított, New York-i székhelyű vállalat világszerte működik, több mint 70 irodával 40 országban, és több mint 100 országban vannak ügyfelei. 2017-ben nyitották meg budapesti innovációs központjukat, azzal az elképzeléssel, hogy a technológia és a pénzügyek kéz a kézben járnak - ebben alapításuk óta hisznek. Cégként és ügyfeleikkel együtt azon dolgoznak, hogy egy igazságosabb és rugalmasabb világot teremtsenek, ma és az elkövetkező generációk számára.

Alternatív befektetési gyakornok

Feladatok

  • Részvétel a hivatalos negyedéves jelentéscsomagok elkészítésében a portfóliószintű és piaci frissítések felhasználásával (a BlackRock Alternatives különböző üzletágaiban)
  • Részvétel a negyedéves befektetői sablonok felülvizsgálatában és terjesztésében
  • Segítségnyújtás a BlackRock Alternatives egész területén készített jelentések újra tervezésében
  • Iparági felmérések és tanácsadói kérdőívek kitöltése
  • DDQ-k és RFI-k frissítése platformszintű adatokkal, beleértve a létszámot, az AUM-t, a befektetői kötelezettségvállalásokat és a tőkeaktivitást is
  • A termékismertetők és egyéb standard marketinganyagok karbantartása és frissítése a platformszintű adatokkal
  • Az anyagok benyújtása a központi megfelelési rendszeren keresztül, és a nyomon követési kérdések kezelése
  • A teljesítményre és a pályafutásra vonatkozó információk negyedéves frissítése szükség szerint
  • Részvétel a jelentési adatok központi tárolására szolgáló adatgyűjtő eszköz kifejlesztésében és bevezetésében
  • Technológiai és eljárási lehetőségek támogatása és vizsgálata a rutinszerű ügyfélszolgálati tevékenységek skálázása és automatizálása érdekében

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Alap- vagy mesterfokon folytatott tanulmányok, pénzügyhöz vagy gazdasághoz kapcsolódó területen
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Word- és PowerPoint haladó szintű ismerete
  • Analitikus képesség
  • Érdeklődés a befektetési ágazat megismerése iránt

Munkaidő

  • Heti legalább 20-25 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 2550 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Lehetőség részben otthoni munkavégzésre
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest