AM Business Unit Manager (Kecskemét)

AM Business Unit Manager

Leírás

Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, AM Business Unit Manager pozícióba. Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb autóipari nagyvállalata.

Feladatok

  • Különválasztása az utópiaci műveleteknek a kecskeméti gyárban, hogy egy "gyár a gyárban" koncepció alakuljon ki, és irányítani a különálló utópiaci termelési területet a kecskeméti gyárban,
  • Az utópiaci külső műveletek koordinálása Magyarországon,
  • Költségcsökkentési tevékenységek irányítása és vezetése az utópiaci gyártásban,
  • Az utópiaci, magyarországi, többfunkciós csapat (K+F, SCM, OPS, QS, LOG, CUS, FIN) vezetése,
  • Utópiac-specifikus gyártási szervezet létrehozása mexikói gyárban,
  • A meglévő operatív folyamatok és eszközök adaptálása kifejezetten az utópiaci üzleti igényekhez és ezek bevezetése,
  • Aktív szerepvállalás a „Footprint” projektben, amely újradefiniálja az utópiaci gyártást,
  • Minden operatív téma felelősségének vállalása az Utópiaci Vezetői Csapaton belül,
  • Szoros együttműködés és összehangolás az ellátási lánc csapatával annak érdekében, hogy a gyártási output időben és teljes mértékben alkalmazkodjon a raktárak által lefedett piaci igényekhez,
  • Szoros együttműködés és összehangolás a helyi OE menedzsment csapatával a mindkét üzleti egység által közösen használt gyártási területek tekintetében.

Elvárások
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma gyártástechnológiában vagy azzal egyenértékű végzettség,
  • Legalább 5 éves tapasztalat gyártási vezetői szerepkörben,
  • Nemzetközi szakmai tapasztalat,
  • Külső gyártási műveletek / 3PM-ek irányításában és fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Lean elvek gyártásban történő bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes magyar és angol nyelvtudás,
  • Nyitott a belföldi és nemzetközi üzleti utazásokra (munkaidő 25%-a),
  • Alapvető értékek: megbízhatóság, szenvedély, lelkesedés, elkötelezettség, hajlandóság a tanulásra és fejlődésre!

Amit kínálunk
  • Nemzetközi, szakmai és vezetői készségeket fejlesztő vállalati képzések,
  • Vállalati gépjármű,
  • Változatos, innovatív projektekben való részvétel,
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Komplex juttatási csomag,
  • Havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
  • Éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
  • Letelepedési támogatás,
  • Belépési bónusz,
  • Hűségbónusz,
  • Baba bónusz,
  • Nyugdíjkezdő támogatás,
  • Igényes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét