Analitikus technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A SONEAS cégcsoport a vegyipari anyagok gyártása terén nagy gyártókapacitással és szakmai tapasztalattal rendelkezik. Az ISO 9001 szabványnak és részben a GMP-nek megfelelő követelmények alapján kiindulási anyagokat, finomkémiai vegyszereket állít elő több 100 kg-os, de akár 10 tonnás méretben is. Tudjon meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon, ahol a rólunk menüpont alatt megtalálod adatkezelési tájékoztatónkat is!!

Ha fontos számodra, hogy munkáddal közvetlenül hozzájárulj a projektek sikeréhez, és jó légkörben, változatos feladatokat végezhess, gyere hozzánk dolgozni, mert minőségellenőrzési csapatunkba

ANALITIKUS TECHNIKUS

kollégákat keresünk!

Főbb feladataid lesznek:

  • mintaelőkészítés
  • GC és HPLC mérések elvégzése
  • a mérésekhez kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • laboreszközök tisztítása, készülékek kalibrálása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi képzettséggel és képességekkel:

  • vegyésztechnikusi képzettség
  • legalább 3 éves, hasonló munkakörben és területen szerzett gyakorlat
  • kromatográfiás ismeretek
  • felhasználói szintű számítógép ismeret
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • alapszintű angol nyelvismeret

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • műszakos munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil céges háttér
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)
  • kiemelt műszakpótlékok (több műszakos tevékenységnél)
  • változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IX. Illatos út
Szerződés jellege: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egy-, illetve többműszakos tevékenység

Jelentkezésedet 2020. október 31-ig várjuk!
Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz a Jelentkezem az állásra gombra kattintással a „TECHNIKUS” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Minden jelentkezőnek visszajelzünk.

Budapest