Analitikus vegyész (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A SONEAS cégcsoport nagy tapasztalattal rendelkezik a szerves kémiai kutatás-fejlesztés, vegyipari és gyógyszeripari gyártás területén. A kutatástól a teljes körű analitikai vizsgálatok elvégzéséig minden igényt ki tudunk elégíteni, ezzel Magyarországon egyedülálló szolgáltatásokat nyújtunk a vegyiparban. Magasan képzett, fiatalos csapatunk érdekes, változatos projekteken dolgozik, miközben folyamatos szakmai kihívásokkal néz szembe. Tudj meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon!

Ha szeretnél részt venni az alapanyagok, termékek minőségi vizsgálatában, hogy vevőink a Te munkád által is a legjobb minőséget kapják, tudsz és akarsz is dolgozni, lehet, hogy épp Téged keresünk, mert minőségellenőrzési csoportunkba

ANALITIKUS VEGYÉSZ

munkatársat keresünk mielőbbi munkakezdéssel!

Feladataid lesznek:

  • gyártásközi és minősítő analitikai vizsgálatok elvégzése
  • kromatográfiás mérések elvégzése GC-n és HPLC-n
  • analitikai módszerfejlesztés, -transzfer
  • analitikai műszerek kalibrálása
  • analitikai módszerek validálása
  • részvétel az ISO ill. GMP szintű dokumentációs munkákban

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • vegyész, vegyészmérnök vagy biomérnök/élelmiszermérnök képzettség (M.Sc. fokozat, vagy folyamatban lévő M.Sc tanulmányok)
  • legalább 3 éves műszeres analitikai gyakorlat.
  • magabiztos GC és HPLC ismeret és tapasztalat.
  • analitikai method transfer-ben szerzett tapasztalat.
  • minimum középszintű, tárgyalóképes (írásban és szóban egyaránt) gyakorlati angol nyelvismeret.
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret.
  • szakma szeretete, proaktivitás, precizitás.

A kiválasztásnál előnyt jelenthet számodra:

  • LC-MS kezelési gyakorlat
  • GMP területen szerzett tapasztalat
  • gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil céges háttér
  • kiemelt műszakpótlékok (több műszakos tevékenységnél)
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)
  • érdekes, változatos munkák

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület
Szerződés jellege: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Jelentkezz hozzánk legkésőbb 2020. november 10-ig!
Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz a Jelentkezem az állásra gombra kattintással a „VEGYÉSZ" jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, az online / személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Minden jelentkezőnek visszajelzünk.

Budapest