ANGOL és/vagy NÉMET-MAGYAR fordító és project manager (Budapest)

ANGOL és/vagy NÉMET-MAGYAR fordító és project manager

Nemzetközi hátterű fordítóiroda keres angol és/vagy német-magyar fordítót és projekt managert budapesti irodába.

Feladatok

  • Fordítások készítése angol és vagy német nyelvről magyar nyelvre
  • Minőségbiztosítási feladatok ellátása (Xbench, QA Distiller)
  • Magyar és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Logok, fordítási memóriák kezelése

Elvárások

  • fordítási és project manageri tapasztalat
  • precíz, pontos munka
  • önálló munkavégzés határidők betartásával

Előnyök

  • SDL vagy MemoQ fordítástámogató szoftver gyakorlat
  • CRM rendszer ismeret

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

A fényképes önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével a hirdetésben szereplő e-mail címre várjuk.

Budapest