Anyaggazdálkodó (Gyöngyös)

Anyaggazdálkodó

  • Beérkező igények összegzése, információszerzés a gyártási követelményekről, a készletről

  • Aktuális beszerzések időrendjének megtervezése, a követelményeknek megfelelő termékek és szolgáltatások kiválasztása

  • Megrendelések továbbítása a belső folyamatoknak megfelelően, valamint áru szabályszerű átvétele

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, tenderkiírások, ajánlatok áttekintése

  • Részlegek igényeinek egyeztetése, határidők egyeztetése, igényelt anyagok biztosítása

  • Új beszerzési források felkutatása

Tanulmányok/Végzettség

  • Felsőfokú végzettség

Munkatapasztalat

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Személyes készségek és kompetenciák

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

  • SAP rendszer ismerete

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel magas szintű ismerete)

  • 2 műszakos munkarend és igény esetén office műszak vállalása (a gyártás jelenleg 1 műszakban folyik)

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös