Anyaggazdász (Gyöngyös)

A hirdetés már lejárt!

Az anyaggazdász kollégánk feladata, hogy biztosítsa a vállalat hatékony termeléséhez szükséges erőforrások, eszközöket

Anyaggazdász

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A vevői megrendeléseknek megfelelően termelési program elkésztése és nyomonkövetése és ezek kommunikálása a társosztályok irányítása
  • Megrendeled a gyártáshoz szükséges alapanyagokat beszállítóinktól, valamint figyeled a készlet nyilvántartást
  • Felkutatod a lehetséges új alapanyag beszállító partnereket
  • Menedzseled a vállalat targonca flottáját (szerviz, beszerzés, nyilvántartások felügyelete)
  • Irányítod és felügyeled a vállalat éves leltározási tevékenységét

Ami ehhez a munkához szükséges:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeret (Excel)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Rendszer- és folyamat-szemlélet.

Ami előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Érdeklődni a 06-20/266-3030 telefonszámon lehet. A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat.

Gyöngyös