Anyagkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Anyagkezelő

Feladatok

  • a raktárakban előforduló anyagok szakszerű mozgatása
  • a gépek anyaggal való kiszolgálása
  • anyagok pontos gépi számolása
  • anyagok szakszerű kezelése
  • anyagok szállításra való előkészítése, rögzítése, csomagolása
  • raklapok mozgatása (“békával”)
  • a munkaterület takarítása, tisztántartása

Elvárások

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Büntetlen előélet
  • Megbízhatóság
  • Csapatmunka

Előnyök

  • Targoncavezetői OKJ-s szakképesítés és jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest V. kerület
  • Budapest X. kerület

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát küldje el a Jelentkezem gomb megnyomásával.
Budapest