Anyagmérnök-Dunaújváros (Dunaújváros)

Anyagmérnök pozícióba új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk dunaújvárosi munkavégzésre keres Anyagmérnök munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk dunaújvárosi munkavégzésre keres Anyagmérnök munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • gyártási folyamat fejlesztése, optimalizálása (az alapanyagraktártól az összeszerelésig)
  • fejlesztési projektek vezetése, végrehajtása
  • tesztek, vizsgálatok elvégzése és eredményeik kiértékelése
  • termékspecifikációk kezelése, módosítása
  • új beszállítók, új alapanyagok tesztelése, gyártásba bevezetése
  • kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal
  • jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú anyag- vagy vegyészmérnök végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű ismerete

Előnyt Jelent:

  • Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés tapasztalat függvényében, br. 600 000 Ft-tól
  • Cafeteria juttatás nettó 185 000 Ft/év
  • Étkezési támogatás nettó 13 860 Ft/hó
  • Ingyenes cégek buszjárat
  • Szállás lehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamatra számíthat

Munkabér

  • bruttó  600 000  Ft  / hó
Dunaújváros