Anyagmozgató (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Magyarország egyik vezető autóipari beszállítójának részére keresünk munkatársat anyagmozgatói pozícióba.Jelentkezz most és kezd az Új évet Új lehetőségekkel egy multinacionális nagyvállalatnál!

Anyagmozgató

Feladatok

  • A gyártási terv alapján anyagigénylések elkészítése a raktár felé.
  • A raktárból felkért anyagok mennyiségi átvétele.
  • A termelésben lévő alapanyagok heti szintű leltárfelmérése.
  • A gyártásban lévő anyagok elhelyezése a csarnokban kijelölt tárolóhelyekre.
  • Alapanyaghiány esetén a logisztika értesítése.
  • Termelésben lévő készletek SAP szerinti ellenőrzése.
  • Rábízott eszközök folyamatos karbantartása

Elvárások

  • Anyagmozgatásban, gyártásban szerzett tapasztalat.
  • Gyalogkíséretű targoncás jogosítvány.
  • 4 műszakos munkarend vállalása (2 nap munka, 2 nap pihenő, 12 órás műszakokban)

Előnyök

  • SAP felhasználói ismeret.
  • Középfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Modern, színvonalas munkakörnyezet.
  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség, szakmai képzések.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező nagyvállalatnál.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fizetés: Bruttó 400.000 Ft (alapbér+ műszakpótlék)
  • Cafeteria: 24.400 Ft/hó

Munkavégzés helye

X. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest