Anyagmozgató I Targoncavezető (Törökszentmiklós)

Anyagmozgató I Targoncavezető

Leírás

Törökszentmiklósi biztos háttérrel rendelkező nagyvállalat várja új munkatársait, TARGONCAVEZETŐ munkakörbe:

Feladatok

  • Termelő területek alapanyaggal való ellátása
  • Késztermékek (4,2 métertől 13,5 méterig, 1 tonnától 6 tonnáig) kiszállítása, raktárhelyre tárolása
  • Beszállító járművek le- és megrakodása
  • Területek tisztán tartása
  • Mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások
  • Érvényes targoncavezetői engedély 3 gépcsoportra (3324,3313,3312)
  • 1-2 műszakos munkarend vállalása
  • Anyagmozgatásban szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk
  • Cafetéria és termelési bónusz már a belépés napjától!
  • Igényes munkakörnyezet
  • Minőségi munkaruhát ingyenes biztosítjuk, belépés napjától
  • INGYENES céges buszjárat a következő településekről biztosított:

Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Surjány, Homok, Tiszapüspöki, Gyomaendrőd, Karcag, Kunhegyes, Tiszagyenda, Bánhalma

Munkavégzés helye

Törökszentmiklós