Anyagmozgató Operátor (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Anyagmozgató Operátor

Anyagmozgató OperátorMunkatársakat keresünk Anyagmozgató Operátor pozícióba!A nehéz gazdasági helyzetben is gyors ütemben bővülő, 100 %-ban német tulajdonú, győri partnervállalatunk Gépbeállítókat keres kimagaslóan új technológiájú robotsorához! Ha egy olyan céget keresel, ahol munkádat mind emberileg, mind anyagilag a megérdemelt mértékben honorálják, s szeretnél egy nyitott, jó kedélyű csapat tagja lenni, jelentkezz, és mi mindenképp felhívunk! Önéletrajzod csatolásával előnyre teszel szert!Miért éri meg jelentkezni?:

Nyugodt, kollégák érdekeit szem előtt tartó munkahelyStabil, hosszú távú munkalehetőség Fejlődési lehetőségFiatalos, jó kedvű csapat!Br. 265.000 Ft-os kezdőbérezésBr. 10.000 Ft mozgóbérCafetéria nettó 10.000 Ft már az első hónaptól100%-ban térített helyi és helyközi bérlettámogatásMunkaidőkeret nélküli túlóra-elszámolás!

Feladatok:

Alumíniumlécek (kb. 1 kg) felhelyezése fémkeretreAlumínium lécek begyűjtése, adminisztrálásaMinőségellenőrzésEgyüttműködés a csapat többi Tagjával

Az álláshoz tartozó elvárások:

3 műszak vállalásaJó látás (akár szemüveggel)Megfontoltság, precizitásMunkavégzés iránti igényességFelelősségtudatAlapvető matematikai készségek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Operátori tapasztalat a pozíció betöltéséhez előnyt jelent

Munkavégzés helye

GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Győr