Anyagmozgató_Győr (Győr)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres Anyagmozgató munkatársat.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres Anyagmozgató munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Üzemen belüli anyagmozgatás, sorkiszolgálás
  • Göngyöleg- és anyagellátás biztosítása az üzem területén
  • Üzemen belüli rend fenntartása

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása (2 illetve 3 műszak)
  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és targoncavezetői jogosítvány (3312)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Igényes, pontos munkavégzés

Előny:

  • Ipari/fémipari gépek használatában szerzett tapasztalat
  • fémipari végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség – határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat
  • Akár 10% teljesítmény bónusz/hó
  • Havi br. 15.000,- Ft jelenléti bónusz
  • Cafeteria havi netto 10.000,- Ft jelenlét alapján a próbaidő alatt is
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyi és helyközi járatok esetében is
  • Bruttó 250.000,- Ft-os ajánlási bónusz
  • Céges telefon flottába történő belépési lehetőség
  • Igény esetén kulturált munkásszállón elhelyezést biztosítunk

Győr