ANYAGMOZGATÓ/RAKODÓ (Szatymaz)

Dolgozz velünk kiemelkedő fizetésért, akár azonnali kezdéssel

Legyél az üvegfeldolgozással és szigetelőüveg gyártásával foglalkozó csapatunk tagja

ANYAGMOZGATÓ/RAKODÓ

pozícióban.

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

  • A legyártott üvegtermékek kiszállításra történő előkészítése, összerakása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • Kézi és gépi anyagmozgatás

Előnyt jelent számodra, ha:

  • B kategóriás jogosítványod van
  • Komissiózási, rakodási tapasztalattal bírsz
  • Targoncavezetői engedéllyel és rutinnal rendelkezel

Amiért megéri nálunk dolgozni:

  • Bejelentett munka átlagon felüli bérezéssel (órabér, műszakpótlék, túlórapótlék)
  • Határozatlan szerződés, 8 órás munkarend két műszakban
  • Munkásszállás biztosítása
  • Folyamatos előrelépés, karrier lehetőség,
  • Önkéntes túlóra lehetőség, plusz juttatások,
  • Bejárás támogatása, céges buszjárat Szegedről
  • Modern gyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása

 Azonnal jelentkezz, ha:

  • Jól bírod a fizikai munkát
  • Nem okoz gondot a kétműszakos munkarend vállalása
  • Pontosan és precízen dolgozol

További információk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Akár azonnali munkába állási lehetőség
  • Telefonos beszélgetés után személyes interjúra kerül sor

Várjuk jelentkezésed (fényképes önéletrajzzal), hiszen cégünk a járvány ideje alatt is változatlanul/zavartalanul üzemel!

Szatymaz