AP Process Leader (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az elmúlt években AP könyveléssel foglalkoztál de már szívesen lépnél tovább a mindennapi operatív feladatokból?

Szívesen foglalkozol emberekkel, adod át számukra tudásodat?

Partnercégünk, az AirFrance-KLM FSSC AP process leader pozícióba munkatársat keres angol nyelvtudással.

AP Process Leader

Feladatok

  • az új belépő kollégák betanítása
  • vendorokkal való kapcsolattartás
  • supervisor támogatása a csapat operatív szervezésében
  • munkafolyamatok menedzselése
  • kollégák operatív támogatása

Követelmények

  • minimum 2 év tapasztalat AP könyvelés terén
  • tapasztalat kollégák betanításában
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • francia nyelvtudás előnyt jelenthet

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag, cafetéria
  • kedvezményes repülőjegy vásárlási lehetőség
  • hibrid munkavégzés (1 nap iroda)
  • rugalmas munkarend
  • modern iroda a 9. kerületben a Duna partján

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest