Ápoló-gondozó-segédápoló (Budapest)

A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon (1029 Budapest, Máriaremetei út 187.) egyházi fenntartású szociális intézmény, ahol idősek otthona ellátási formában 150 főnek nyújtanak tartós bentlakást.

A Názáret Házban demenciával élők ellátása történik, a székhelyen általános idős ellátást nyújtunk.

Intézményünk keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a főváros II. kerületében, gyönyörű természeti környezetben. A katolikus intézmény ápolót, gondozót, segédápolót keres teljes munkaidőben.

Ápoló-gondozó-segédápoló

Feladatok

Idősek teljes körű ellátása, gondozás, alapápolási feladatok, folyamatos munkarendben, tizenkét órás munkaidő beosztásban.

Elvárások

Empatikus magatartás az idős emberekhez és ápoló, gondozó esetén az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3. sz. mellékletének megfelelő végzettség, segédápolónál 8. általános iskolai végzettség az alap.

Amit kínálunk

  • Családias munkakörnyezet,
  • Szakmai továbbfejlődés;
  • Csapatmunka;
  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti alapbér és illetmények mellett, a Názáret Házban a demens részlegen, havi 40 000 Ft demens pótlék;
  • Stabil, jogtisztán bejelentett bér.
  • Kedvezményes melegebéd.
  • Próbaidő után, plusz juttatásként 200 000 Ft/év keretösszegben SZÉP kártya, BKK bérlet 86 százalékának megtérítése;
  • Kedvezményes összegért nővérszálló.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal Vogyeraczki Anikó vezetőápolónál lehet a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest