Ápoló, gondozó, segédápoló munkatársat keresünk (Budapest)

Ápoló, gondozó, segédápoló munkatársat keresünk

Feladatok

  • Idősek teljes körű ellátása, gondozás, alapápolási feladatok, folyamatos munkarendben, tizenkét órás munkaidő beosztásban.

Elvárások

  • Empatikus magatartás az idős emberekhez és ápoló,
  • Gondozó esetén az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3. sz. mellékletének megfelelő végzettség,
  • Segédápolónál 8. általános iskolai végzettség az alap.

Amit kínálunk

  • Családias munkakörnyezet,
  • Szakmai továbbfejlődés;
  • Csapatmunka;
  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti alapbér és illetmények;
  • Próbaidő után, plusz juttatásként 250 000 Ft/év keretösszegben SZÉP kártya, BKK bérlet 86 százalékának megtérítése;
  • Kedvezményes összegért nővérszálló.

Leírás

Megbízónk keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a főváros II. kerületében, gyönyörű természeti környezetben.A katolikus intézmény részére ápolót, gondozót, segédgondozót keresünk teljes munkaidőben.

Munkavégzés helye

Budapest 11. kerület

Budapest