Ápoló pozícióba munkatársat keresünk (Budapest)

Partnerünk egy egyházi fenntartású szociális intézmény, ahol idősek otthona ellátási formában 150 főnek nyújtanak tartós bentlakást.

A Házban demenciával élők ellátása történik, a székhelyen általános idős ellátást nyújtanak

Intézményük keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a főváros II. kerületében, gyönyörű természeti környezetben.

Ápoló pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok

  • Idősek teljes körű ellátása, gondozás, alapápolási feladatok, folyamatos munkarendben, tizenkét órás munkaidő beosztásban.

Elvárások

  • Empatikus magatartás az idős emberekhez és ápoló, gondozó esetén az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3. sz. mellékletének megfelelő végzettség, segédápolónál 8. általános iskolai végzettség az alap.

Amit kínálunk

  • Családias munkakörnyezet
  • Szakmai továbbfejlődés
  • Csapatmunka
  • Próbaidő után, plusz juttatásként 200 000 Ft/év keretösszegben SZÉP kártya, BKK bérlet 86 százalékának megtérítése
  • Kedvezményes összegért nővérszálló

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Budapest