Ápoló, szakápoló (Biatorbágy)

Ápolót, szociális gondozót keresünk azonnali kezdéssel a biatorbágyi Gizella Otthon csapatába.

A hirdetés már lejárt!

A Gizella Otthon több mint 20 éve nyújt biztonságos otthont és magas színvonalú ellátást az idősek, rászorulók számára. Mottónk, hogy „azért vagyunk a világon hogy valahol otthon legyünk benne”, így viszonyulunk lakóinkhoz is, emberi méltóságukat szem előtt tartva szakmailag és emberileg is támogatjuk őket a mindennapokban.

Ápolót, szociális gondozót keresünk azonnali kezdéssel a Gizella Otthon csapatába, aki részt vesz az idősotthon bentlakóinak napi ellátásában.

Foglalkoztatás jellege: 12 órás műszakban, 8 órás vagy 6 órás délutáni munka folyamatos munkarendben, részmunkaidőben is.

Feladatok:

  • bentlakók gondozása, ápolása
  • ezzel kapcsolatos dokumentáció naprakész vezetése
  • bentlakókkal és hozzátartozókkal való kommunikáció
  • prevencióban, rehabilitációban csapattagként való közreműködés

Elvárások:

  • szakirányú végzettség: szociális gondozó vagy ápoló OKJ végezettség, demencia gondozó, általános ápoló és asszisztens
  • jó kommunikációs készség
  • csapatszellem
  • empatikus hozzáállás, pontos munkavégzés
  • alapvető számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • határozatlan idejű jogviszony
  • közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés, szociális ágazati pótlék
  • utazási költségtérítés
  • ingyenes étkezés munkaidőben
  • munkaruha
  • negyedévenkénti teljesítmény-alapú bónusz
  • stabil munkahelyi háttér
  • jó hangulatú, dinamikus csapat, családias környezet
  • részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon

Munkavégzés helyszíne: Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.

Biatorbágy