Ápolót, gondozót, segédápolót keresünk teljes munkaidőben (Budapest)

Ápolót, gondozót, segédápolót keresünk teljes munkaidőben

Feladatok

  • Idősek teljes körű ellátása, gondozása
  • Alap ápolási feladatok, folyamatos munkarendben, tizenkét órás munkaidő beosztásban.

Elvárások

  • Empatikus magatartás
  • Az idős emberekhez és ápoló, gondozó esetén az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3. sz. mellékletének megfelelő végzettség
  • Segédápolónál 8. általános iskolai végzettség az alap.

Előnyök

  • Ápolói vagy gondozói területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Családias munkakörnyezet,
  • Szakmai továbbfejlődés;
  • Csapatmunka;
  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti alapbér és illetmények mellett, a Názáret Házban a demens részlegen, havi 40 000 Ft demens pótlék;
  • Próbaidő után, plusz juttatásként 200 000 Ft/év keretösszegben SZÉP kártya
  • BKK bérlet 86 százalékának megtérítése;
  • Kedvezményes összegért nővérszálló.

Leírás

Megbízónk egyházi fenntartású szociális intézmény, ahol idősek otthona ellátási formában 150 főnek nyújtanak tartós bentlakást.A székhelyen általános idős ellátást nyújtanak. Intézményük keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a főváros II. kerületében, gyönyörű természeti környezetben.

Budapest

Budapest