AP/P2P csoportvezető (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióra:

AP/P2P csoportvezető

Feladatok

  • A szállítói számla könyvelő részleg munkájának, a könyvelési feladatok elvégzésének szakmai ellenőrzése, felügyelete, koordinálása, irányítása;
  • Az AP csapat támogatása, motiválása, fejlesztése;
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban;
  • Folyamatok fejlesztése;
  • Kimutatások , riportok készítése;
  • Könyvvizsgálat támogatása;
  • SAP fejlesztések, tesztelések támogatása;
  • Főkönyvelő támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/számviteli végzettség
  • Minimum 5 éves könyvelési környezetben szerzett tapasztalat nagy vállalati környezetben, lehetőleg AP/P2P területen
  • Kisebb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • SAP rendszerben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (magabiztos MS Excel alkalmazás)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képességek

Amit kínálunk

  • Versenyképezés bérezés;
  • Fiatalos csapat;
  • Stabil vállalati háttér;

Előnyök

  • IFRS ismeret
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr