Application Administrator (Debrecen)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Application Administrator

Feladatok:

  • Az ügyfelek első szintű támogatása telefonon és e-mailben
  • Alkalmazások supportja, azokkal kapcsolatos IT problémák megoldása
  • Catch and dispatch jegykezelés
  • Kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel és megoldócsoportokkal

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Magabiztos középfokú német és legalább B1 szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű IT ismeret
  • Microsoft Excel, Word, PowerPoint, Outlook ismerete
  • Jó kommunikációs készségek, csapatjátékos személyiség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú nyelvtudás

Debrecen