Application Architect (Budapest)

Budapest

Application Architect

Architectként elvárásunk feléd a Deutsche Telekom AG Tesztlaborjában a teszt automatizálási keretrendszerének fejlesztése és működtetése, rendszerek/alkalmazások integrálását szolgáló kód fejlesztése, GitLab Pipeline-ok definiálása és implementásála, interfészek fejlesztése (a formátumkorrekciók kódolása).

Technológiai kulcsszavak: GitLab, Jenkins, Phython, Kubernetes, Java, Cucumber, Gherkin

Feladatok:

  • teszt automatizációs keretrendszer fejlesztése, majd implementálása és integrálása a projektekbesaját fejlesztésű automatizációs folyamatok működtetésekódok fejlesztése, formátumkorrekciók kódolása
  • GitLab pipeline-ok meghatározása és implemetálása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tapasztalat legalább 2 technológiával az alábbiak közül:
  • Java, Ruby, Python programnyelvek
  • Cucumber, Jenkins, Ansible

Nyelvi elvárás:

  • Angol középfokú (B2) nyelvtudás

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Cisco és juniper ismeretek
  • Data analytics tapasztalat
  • Machine learning ismeretek

Budapest