Application Support Engineer (Budapest)

Szívesen lennél részese egy innovatív fintech vállalat mindennapjainak? Van tapasztalatod pénzügyi applikációk támogatásával és szakértője vagy az adatbázisoknak? Szívesen használod az angol nyelvtudásod napi szinten? Téged keresünk! Csatlakozz partnercégünk nemzetközi csapatába, ahol a versenyképes juttatások mellett, magas színvonalú szakmai támogatásra is számíthatsz.

Application Support Engineer

Feladatok

  • Pénzügyi applikációk támogatása
  • Adatbáziskezelés
  • Felhasználók támogatása technikai oldalról
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a fejlesztőkkel
  • Felmerülő hibák kezelése, megoldása
  • Alkalmazások folyamatos monitorozása

Elvárások

  • 3+ év tapasztalat support területen
  • Felsőfokú képzettség (IT)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Tech stack: Linux, SQL server/Oracle/Adatbázisok, AWS
  • Tapasztalat hibaelhárításban, adatbáziskezelésben, végfelhasználókkal történő komunikációban
  • Magyarországi lakcím

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés
  • Home ofice lehetőség
  • Nemzetközi projektek, környezet
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest