Applikációs mérnök (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk a jövő autóipa fejleszt FÉM termékeket.

A fejlesztési csapatukba keresünk kollégát, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Autóipari gyártó vállalatok új, személyautóba kerülő FÉM termékeinek fejlesztésében vesz majd rész az applikációs mérnök;
  • Együtt fog dolgozni a CAD mérnökök, projektesekkel és applikációs mérnökként ő segít a megfelelő termék "összerakásában";
  • A vevői egyeztetések során felmerült igényeket összegyűjti és azok mentén állítja össze az új terméktípust, természetesen csapatban dolgozva;
  • Részt vesz technikai oldalról a prototípus fejlesztésében és a tesztelést is támogatja (szimuláció, validáció);
  • Részt vesz az FMEA készítésben;
  • Kapcsolatot tart a vevőkkel, beszállítókkal;
  • A szériagyártás indítása során támogatja a gyártómérnökök munkáját;
  • A termékváltoztatási igényeket is kezeli;
  • Fejlesztési javaslatokat ad akár a vevőnek vagy a kollégáknak.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség;
  • Releváns tapasztalat és motiváció a pozíció betöltésére;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • CAD szoftverismeret (Catia V5, NX, SolidEdge);
  • Fémipari ismeretek.

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés, fejlődési lehetőség;
  • Nagyon korrekt bérezés és juttatások (nem soroljuk itt fel, de ezeket az információkat majd átadjuk az interjúk során);
  • 50% home office lehetőség;
  • Stabilitás, mert a termékek bármilyen típusú autóba bekerülnek;
  • Költözők esetében letelepedési támogatás;
  • Lojális, támogató és a kollégát NAGYON váró vezetés! :)

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét