APQP mérnök (Pest vármegye)

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk APQP mérnök munkatársat keres Pest megyében.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk APQP mérnök munkatársat keres Pest megyében.

 Főbb feladatok, munkák

  • Minőségügyi tervezés és bemintázás a vállalat belső szabályozásának, valamint a vevői elvárásoknak megfelelően
  • Teljes minőségügyi dokumentáció készítése (minőségügyi ellenőrző dokumentációk, jegyzetek)
  • Belsős auditok megtartása és vevői auditokon való részvétel
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Részvétel a változásmenedzsment folyamatban

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Autóipari szabvány és minőségügyi technikák ismerete
  • Több éves tapasztalat hasonló területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség innovatív munkakörnyezetben
  • Változatos és felelősségteljes feladatok