Komissiózó / Termék összekészítő munkatárs (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Komissiózó / Termék összekészítő munkatárs
100

Feladatok

  • Gyorsan megtanulható, egyszerű áru szedési feladatok
  • Termékek összekészítése
  •  Leltározási folyamatok elvégzése
  • KÖNNYÍTJÜK a munkát PDA csuklósterminál használatával
  • Kézi és békás anyagmozgatás a munka során
  •  Séta és séta, hiszen össze kell gyűjteni a termékeket – ha a sport az életed, ITT egyszerre dolgozhatsz és edzhetsz! ????

Elvárások

  • LEGYÉL kitartó
  • AKARJ dolgozni
  • LEGYEN alapfokú iskolai végzettséged
  • RENDELKEZZ kiváló fizikummal – 5 szintes raktárépületben fogsz dolgozni és sétálni
  • LEGYÉL terhelhető
  • RENDELKEZZ JÓ állóképességgel
  • NE IJEDJ MEG a folyamatos sétától és mutass hajlandóságot rá
  • VÁLLALD a kézi anyagmozgatást és álló munkát

Amit kínálunk

CSAK 1 műszak – VÁLASZTHATÓ kezdéssel – HETENTE igényelhető előleggel - SZABAD hétvégékkel! AZONNALI KEZDÉSSEL!!

ALAKÍTSD magadnak a fizetésed ->  Minél JOBBAN teljesítesz, annál MAGASABB fizetéssel számolhatsz!

  • VÁLASZD KI mikor kezdesz dolgozni: 5:45, 7:00 vagy 8:00
  •  IGÉNYELJ előleget, akár hetente! - 5 ledolgozott munkanap után igényelhető!
  • NINCS hétvégi munkavégzés!! -> tervezz SZABADON!
  • TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ az alapbéreden felül -> TE alakíthatod a fizetésed mértékét, megbecsüljük a munkád értékét!
  • VÁLLALHATSZ túlórákat, melyeket MINDEN SZERDÁN kifizetünk!
  •  SZUPER csapatban JÓFEJ vezetőkkel dolgozhatsz

Hölgyek, Urak, Pályakezdők – Tapasztalat és végzettség NÉLKÜL betölthető munkakörök!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest