Árufeltöltő (Gyömrő)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára és évente több tízezer diáknak biztosítanak munkalehetőséget áruházaikban.

Árufeltöltő

Feladatok

  • Árufeltöltés, polcrendezés
  • Leltározás, címkézés

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • 17. betöltött életév

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig/vasárnapig, 06:00 és 22:00 között
  • Heti min. 2-3 nap vállalása, napi 4-6-8 órában
  • Heti min. 12 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.693 Ft/óra alapbér, 18:00 óra után: bruttó 1.937 Ft
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1.693 Ft lesz
  • Rugalmas, heti szinten egyeztetett beosztások
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Gyömrő

Gyömrő