Árufeltöltő (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport, mely munkatársainak személyre szabott betanítást, mentorrendszert biztosít, ami lehetővé teszi, hogy végzettségtől és szakmai tapasztalattól függetlenül sikeres legyél a rád bízott feladatkörben.

Árufeltöltő

Feladatok

  • Árufeltöltés
  • Polcrendezés
  • Címkézés
  • Területi igény nyomon követése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás- fertőző betegségtől mentes)
  • Jó kommunikációs készség
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig heti akár 2-3 napos munkavállalással is. Vállalhatod, december és a karácsonyi időszakban is.
  • Heti 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1.650-2.325 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Beugrós diákmunka

Előnyök

  • Egyéb áruházban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc