Áruforgalmi és ügyfélkapcsolati asszisztens (Kecskemét)

Kecskemét Ménteleken működő zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunk áruforgalmi és ügyfélkapcsolati asszisztenst keres.

Áruforgalmi és ügyfélkapcsolati asszisztens

Feladatok

Logisztikai és áruforgalmi feladatok ellátása:

Megrendelések fogadása, kapcsolattartás a vevőkkel: internetes felületen keresztül a boltok által leadott megrendelésekfogadása, áttekintése, vevői reklamációk, problémák kezelése, árukészlet mozgásának figyelemmel kísérése, megrendelések alapján bevásárlólista készítése árubeszerző részére.

Kiszállítás partnereknek: kiszállítás koordinálása, kapcsolattartás a sofőrökkel, utiokmányok összekészítése sofőrök részére. Sofőrök indítása a megadott időablakok szerint.

Szállítólevelek, számlák kiállítása, leltár, beérkezett áru bevételezése.

Raktári komissiózók irányítása.

Elvárások

  • MS Word, Excell felhasználói szintű ismerete, magabiztos használata
  • önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • Kiskereskedelmi merchandising tapasztalat
  • élelmiszer kiskereskedelmi trade marketing tapasztalat
  • boltlátogatói tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • családias hangulat

Kecskemét