Áruforgalmi munkatárs (Budapest)

Áruforgalmi munkatárs

A bolthálózat eredményes működésének fontos feltétele a magasan képzett irodai csapat, mely megbízható munkájával stabil hátteret ad a kiskereskedelmi tevékenységhez. E csapat bővítéséhez keresünk áruforgalmi munkatársat teljes munkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek adatainak felrögzítése a cég ügyviteli rendszerébe
  • Árurendelés
  • Belső rendelések összekészítése
  • A rendeléseket nyilvántartó rendszer kezelése
  • Üzletek közötti árumozgás koordinációja
  • Forgalmi táblázatok kezelése
  • Az áruforgalmi vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Egyéb, az árumozgással kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

Ideális munkatárs erre a feladatra:

  • Igényes, pontos, gyors és tervszerű munkavégzésre képes, nem riad vissza a terheléstől
  • Önmotivált, a munkájának minőségével és saját magával szembeni elvárásai vezérlik
  • Szereti a problémákat megoldani, gyakorlatias, felelősen gondolkodik
  • Munkatársaihoz tisztelettel viszonyul, megbecsüli és elismeri munkájukat
  • Otthonosan mozog a számítógép kezelésében (Excel, Word, internet általában)

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos munkahely
  • A hatékony, nyugodt munkavégzéshez szükséges versenyképes jövedelem
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Jó tapasztalatszerzési lehetőség
  • A minőségi munkavégzéshez szükséges valamennyi eszköz
  • Nyílt, korrekt, eredmény centrikus, ugyanakkor az emberi értékeket tisztelő vállalati légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest