Áruházvezető (Dombóvár)

67 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 32 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője. Az áruházi csapat irányítása, motiválása.

Áruházvezető

Feladatok

  • Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján,
  • Az áruház napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok -ellátása,
  • Az áruházi kereskedelmi folyamatok ellenőrzése, fejlesztési irányok kijelölése, értékesítési céljainak és fő mutatószámainak meghatározása, nyomon követése, elemzése
  • Készletek kezelése
  • Az áruházi arculat megjelenésének felügyelete,
  • Számlázás, megrendelés, bevételezés
  • Vásárlók kifogástalan kiszolgálásának kezelése

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés
  • Középfokú kereskedelmi végzettség érettségivel
  • Kereskedelemben szerzett több éves vezetői tapasztalat,
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség

Előnyök

  • SAP ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Az átlagosnál magasabb cafeteria már az első teljes hónaptól
  • Lojalitási bónusz a 6. hónaptól
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Inspiráló szakmai feladatok

Munkavégzés helye

Salgótarján

Dombóvár