Áruházvezető helyettes koordinátor (Magyarország)

67 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 32 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Áruházvezető helyettes koordinátor

Főbb feladatok

  • Áruházi dolgozók munkájának támogatása, koordinálása és kontrollálása
  • Aktív részvétel az üzlet értékesítési tervének megvalósításában
  • Áruházi folyamatok javítása
  • Jelentések, statisztikák, riportok készítése
  • Áruházi személyzet kiválasztása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kereskedelemben eltöltött minimum: 3 év szakmai tapasztalat, ebből legalább 1 év vezetői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Célorientált, lendületes, kimondottan dinamikus személyiség
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs- és együttműködési képesség
  • Felelősségteljes, lojális, motivált személyiség
  • Nagyfokú teherbírás és stressz tűrő képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Tagja lehetsz egy stabil hátterű, elismert vállalat életének;
  • Izgalmas, kihívást jelentő munkafolyamatokban vehetsz részt;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést biztosítunk;

Egyéb információk

  • A munkakör országosan bármelyik áruházunkban végezhető, nagyfokú rugalmasságot igényel