Áruösszekészítő raktáros (Törökbálint)

Iskolaszerek, iskolai papíráruk, képeslapok, dísztasakok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégünk keresi új

Áruösszekészítő raktáros

munkatársát azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Komissiózás (áru összekészítése kézi adatgyűjtő segítségével)
  • Raktározási, anyagmozgatási, előkészítési munkák
  • Raktári rend betartása

Elvárások

  • Vonalkód olvasó / adatgyűjtő felhasználói szintű ismerete
  • Raktározás-logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Gyors, megbízható, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Pozitív hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Érvényes, új típusú targoncavezetői jogosítvány (+OKJ bizonyítvány)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Főállású munkakör
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Egy műszakos munkarend, H-P: 7:30-16:00
  • Stabil állás egy jól működő és folyamatosan fejlődő cégnél

Munkavégzés helye

2045, Törökbálint DEPO

A fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzokat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással kérjük elküldeni!

Törökbálint